2018 Kyäni Yönetici Gezisi

2018 Kyäni Yönetici Gezisi

Geçtiğimiz hafta yeni Diamond kariyer seviyesine ulaşan bazı İş Ortaklarımız, en eşsiz ve eğlenceli gezilerden biri olan ve Kyäni’nin sahne arkasını görme fırsatı sunan Yönetici Gezisi için Idaho Falls’u ziyaret etti.

Kyäni Kurumsal Ofisine yakın bir yerde buluşan İş Ortakları, popüler bir yerel et lokantasında Hoşgeldiniz Yemeğinin tadını çıkardı. İyi bir gece uykusundan sonra macera, Idaho Falls’daki turlarla başladı.

Geldiklerinde ayakta alkışlanmış bir tavırla ağırlanan katılımcılar, Kyäni Kurumsal Ofisi aracılığıyla yöneticiler ve personel üyeleriyle buluştu. Snake River’ın kıyısındaki büyük bir çadırda bir barbekü öğle yemeğinin tadını çıkardılar, daha sonra kurucularının bazı mekanlarını ziyaret etme fırsatını yakaladılar.

TErtesi gün, İş Ortakları yerel bir gölde tekne gezisine giderek güne başladı ve öğleden sonra at biniciliği, balık avı ve atıcılık yaptıkları Kurucu Carl Taylor’un çiftliğine gitti. Sabah, Jackson, Wyoming tatil beldesine gitmeden önce yerel bir vahşi yaşam parkı olan Bear World’ü ziyaret ettiler. Orada katılımcılar lüks Four Seasons Jackson Hole Resort kaldı. Bölgeyi keşfetmek, hediyelik eşya alışverişi yapmak ve yerel lezzetlerin tadını çıkarmak için zamanları oldu. İş Ortaklarının birçoğu, Grand Teton Milli Parkı’nın güneş doğarken yaptığı bir tura katıldılar ve ardından Snow King Resort’ta rafting ve aktiviteler gerçekleştirildi. O akşam grup bir Rodeo’ya katıldı, Cumartesi günü eğitimlere katıldılar ve Pazar günü evlerine dönmeden önce, Jackson’ı keşfetme şansını yakaladılar.

Yönetici Gezisinin, Kyäni İşini başarılı bir şekilde inşa etmenin en büyük avantajlarından biri olduğunu tekrar tekrar duyuyoruz. Kurucular ve Yöneticilerle zaman geçirme şansı, İş Ortaklarının Kyäni 20/20 Vizyonu yakalamasına ve Kyäni’yi gerçekten benzersiz kılan şeyin ne olduğunu ilk elden öğrenmesine yardımcı olur. Liderlerinizle konuşun ve gelecek yılın gezisinde yer kazanmak için Kyäni PRO gibi araçlardan yararlanın!

Etkileyici Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2018 Kyäni Yönetici Gezisi ile Benzer Yazılar
Kyäni ve Kyäni Şikayetleri Gerçeği Yansıtıyor mu

Kyäni ve Kyäni Şikayetleri Gerçeği Yansıtıyor mu

Günümüzde insanlar yeterli beslenemedikleri için besin ve vitamin desteklerine ihtiyaç duymaktadır. İnsanların ihtiyaç duyduğu besin ve vitamin takviyesi için tercih edilen ürünlerden birisi de yaban mersinidir. Alaska kökenli bu vahşi yaban mersini ...

Devamı
Kyäni Dolandırıcılığı Gerçek mi?

Kyäni Dolandırıcılığı Gerçek mi?

Gıda takviyesi ürünleri ile dikkat çeken Kyäni, 65 ayrı ülkede faaliyetlerini sürdüren bir firmadır. Vitamin içerikli ürünler ile birlikte vücudun ihtiyacı olan diğer bazı mineralleri de karşılayabilecek ürünler sunan firma, network marketing ...

Devamı
Egzersiz Yapmak İçin Günün En İyi Zamanı Hangisidir

Egzersiz Yapmak İçin Günün En İyi Zamanı Hangisidir?

Bu ay, egzersiz ayıdır. İster yaza hazırlık, ister vücut geliştirme üzerine çalışın, en verimli egzersizin günün hangi saatinde olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Maalesef, en iyi saatler tam olarak belirlenememiştir; uzmanlar, günün farklı ...

Devamı
Sponsor