2018 Kyäni Yönetici Gezisi

2018 Kyäni Yönetici Gezisi

Geçtiğimiz hafta yeni Diamond kariyer seviyesine ulaşan bazı İş Ortaklarımız, en eşsiz ve eğlenceli gezilerden biri olan ve Kyäni’nin sahne arkasını görme fırsatı sunan Yönetici Gezisi için Idaho Falls’u ziyaret etti.

Kyäni Kurumsal Ofisine yakın bir yerde buluşan İş Ortakları, popüler bir yerel et lokantasında Hoşgeldiniz Yemeğinin tadını çıkardı. İyi bir gece uykusundan sonra macera, Idaho Falls’daki turlarla başladı.

Geldiklerinde ayakta alkışlanmış bir tavırla ağırlanan katılımcılar, Kyäni Kurumsal Ofisi aracılığıyla yöneticiler ve personel üyeleriyle buluştu. Snake River’ın kıyısındaki büyük bir çadırda bir barbekü öğle yemeğinin tadını çıkardılar, daha sonra kurucularının bazı mekanlarını ziyaret etme fırsatını yakaladılar.

TErtesi gün, İş Ortakları yerel bir gölde tekne gezisine giderek güne başladı ve öğleden sonra at biniciliği, balık avı ve atıcılık yaptıkları Kurucu Carl Taylor’un çiftliğine gitti. Sabah, Jackson, Wyoming tatil beldesine gitmeden önce yerel bir vahşi yaşam parkı olan Bear World’ü ziyaret ettiler. Orada katılımcılar lüks Four Seasons Jackson Hole Resort kaldı. Bölgeyi keşfetmek, hediyelik eşya alışverişi yapmak ve yerel lezzetlerin tadını çıkarmak için zamanları oldu. İş Ortaklarının birçoğu, Grand Teton Milli Parkı’nın güneş doğarken yaptığı bir tura katıldılar ve ardından Snow King Resort’ta rafting ve aktiviteler gerçekleştirildi. O akşam grup bir Rodeo’ya katıldı, Cumartesi günü eğitimlere katıldılar ve Pazar günü evlerine dönmeden önce, Jackson’ı keşfetme şansını yakaladılar.

Yönetici Gezisinin, Kyäni İşini başarılı bir şekilde inşa etmenin en büyük avantajlarından biri olduğunu tekrar tekrar duyuyoruz. Kurucular ve Yöneticilerle zaman geçirme şansı, İş Ortaklarının Kyäni 20/20 Vizyonu yakalamasına ve Kyäni’yi gerçekten benzersiz kılan şeyin ne olduğunu ilk elden öğrenmesine yardımcı olur. Liderlerinizle konuşun ve gelecek yılın gezisinde yer kazanmak için Kyäni PRO gibi araçlardan yararlanın!

Etkileyici Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2018 Kyäni Yönetici Gezisi ile Benzer Yazılar
Kendinize Gece & Gündüz İyi Bakın

Kendinize Gece & Gündüz İyi Bakın

En iyi şekilde görünmek ve hissetmek istiyorsanız, kendinize içten ve dıştan dikkat etmelisiniz. Size, Gündüz & Gece Promosyonu ile benzersiz bir fırsat sunuyoruz. Bu muhteşem ürün grubu, Size, Sağlık Üçgeni ve Fleuresse ...

Devamı
Sofia Johansson ile Tanışın

Sofia Johansson ile Tanışın!

Sofia Johansson, genç yaşına rağmen, uzun bir kariyeri olan İsveçli bir yüzücü: Junior olarak, İsveç Milli Takımı ile, 50 metrelik kurbağalamada 3'üncü olarak bitirdi; artı 50 ve 100 metre dahil olmak üzere ...

Devamı
2018 Kyäni Yönetici Gezisi

2018 Kyäni Yönetici Gezisi

Geçtiğimiz hafta yeni Diamond kariyer seviyesine ulaşan bazı İş Ortaklarımız, en eşsiz ve eğlenceli gezilerden biri olan ve Kyäni'nin sahne arkasını görme fırsatı sunan Yönetici Gezisi için Idaho Falls’u ziyaret etti. Kyäni ...

Devamı
Sponsor