Kyäni Bilimsel Danışma Kurulu – Dr. Andreas Boettcher

Kyäni Bilimsel Danışma Kurulu – Dr. Andreas Boettcher

Kyäni, Bilimsel Danışma Kuruluna yeni katılan Dr. Andreas Boettcher ve eşi Patricia Morrone’yi duyurmaktan mutluluk duyar.

Dr. Andreas Boettcher, Richmond Üniversitesi’nden Sağlık/Egzersiz Bilimi bölümünden lisans seviyesine sahiptir ve daha sonra Western Chiroproactic Akademisi’nden doktorasını almıştır.

San Francisco’da, profesyonel futbol takımlarıyla çalışan bir doktor ile çalışmalarından sonra, Dr. Andreas, ailesi ile Arizona’ya taşındı ve orada Spor/Aile Sağlığı Merkezi üzerine başarılı işini kurdu.

Bu dönemde, Dr. Andreas’ın sağlığını tehdit eden bir bağışıklık sistemi hastalığı tanısı kondu. Konu üzerinde bir lider olarak, iyi bir vicdan içinde hareket etmek için sağlığının kontrolünü ele alma ihtiyacını kabullenen Dr. Andreas, sağlıklı yaşamını, uygun egzersiz, beslenme ve takviye yoluyla, bu süreçte 14 kg. kaybederek yeniden kazanmıştır.

Dr. Boettcher sağlıklı yaşam mesajını, yaşam tarzıyla ve başkalarına öğrettiği gibi paylaşır. Bir İronman Triathlete ve Erkekler Fiziksel Yarışmacısı olarak, gerçek sağlık için bir bitiş çizgisi bulunmadığını biliyor. Ayrıca, her zaman hayatın en değerli hediyesi olan sağlığımızı elde etme ve koruma yolunda üzerinden aşılması gereken bir engel bulunduğunu, bitirilmesi gereken bitiş çizgisinin olduğunun farkındadır.

Kyäni Bilimsel Danışma Kurulu-Patricia Morrone

Kyäni Bilimsel Danışma Kurulu – Dr. Andreas Boettcher

Patricia Morrone, cilt bakımı konusunda tıbbi tarafındaki tecrübeleri ile, 2003’ten beri estetik dünyasının ve toplumunun bir parçası olmuştur. Kendi estetik işinin sahibi olarak, görünümleri konusunda tekrar özgüven kazanmaları konusunda, farklı cilt tiplerine sahip olan, binlerce hastaya yardımcı oldu. Patricia, kariyeri süresince 15 farklı cilt bakım serisinden sertifikalar almıştır. Halihazırda, Kyäni Bilim Kurulu’na da bu tecrübeleriyle katkıda bulunmaktadır.

Etkileyici Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kyäni Bilimsel Danışma Kurulu – Dr. Andreas Boettcher ile Benzer Yazılar
kyani-nedir

Kyani Ürünleri Nelerdir ?

Hayat Güzeldir  doğanın karmaşık yapısı yaşayan milyonlarca canlıyı hassas bir dengede tutar. Bizler karmaşık Hayat sisteminin bir parçasıyız Büyüyen ekosistem içerisindeki besin zinciri vücudumuz yağlar Karbonhidratlar vitaminler ve mineraller gibi zinde kalmamızı ...

Devamı
kyani-nitro-fx

Kyani Nitro FX

“Gücünüze güç katın! Kyani Nitro FX, vücudun doğal Nitrik Oksit (NO) üretimini artıran noni konsantrenin özel bir karışımıdır. “Yaşam Molekülü” olarak da bilinen Nitrik Oksit, vücudun her hücresini onarır. Kyani Nitro FX ...

Devamı
Çok Katlı Pazarlama

Çok Katlı Pazarlama Nedir?

Kısaltması çoğunlukla MLM olan Çok Katlı Pazarlama, hem ürün satışını veya hizmetini hem de diğer satıcıların işe alınmasını sağlayan, satış iş gücüne dayalı, ürün satışına odaklanan bir ticarettir. Kyäni ve bu gibi ...

Devamı
Sponsor