Kyäni Bilimsel Danışma Kurulu – Dr. Andreas Boettcher

Kyäni Bilimsel Danışma Kurulu – Dr. Andreas Boettcher

Kyäni, Bilimsel Danışma Kuruluna yeni katılan Dr. Andreas Boettcher ve eşi Patricia Morrone’yi duyurmaktan mutluluk duyar.

Dr. Andreas Boettcher, Richmond Üniversitesi’nden Sağlık/Egzersiz Bilimi bölümünden lisans seviyesine sahiptir ve daha sonra Western Chiroproactic Akademisi’nden doktorasını almıştır.

San Francisco’da, profesyonel futbol takımlarıyla çalışan bir doktor ile çalışmalarından sonra, Dr. Andreas, ailesi ile Arizona’ya taşındı ve orada Spor/Aile Sağlığı Merkezi üzerine başarılı işini kurdu.

Bu dönemde, Dr. Andreas’ın sağlığını tehdit eden bir bağışıklık sistemi hastalığı tanısı kondu. Konu üzerinde bir lider olarak, iyi bir vicdan içinde hareket etmek için sağlığının kontrolünü ele alma ihtiyacını kabullenen Dr. Andreas, sağlıklı yaşamını, uygun egzersiz, beslenme ve takviye yoluyla, bu süreçte 14 kg. kaybederek yeniden kazanmıştır.

Dr. Boettcher sağlıklı yaşam mesajını, yaşam tarzıyla ve başkalarına öğrettiği gibi paylaşır. Bir İronman Triathlete ve Erkekler Fiziksel Yarışmacısı olarak, gerçek sağlık için bir bitiş çizgisi bulunmadığını biliyor. Ayrıca, her zaman hayatın en değerli hediyesi olan sağlığımızı elde etme ve koruma yolunda üzerinden aşılması gereken bir engel bulunduğunu, bitirilmesi gereken bitiş çizgisinin olduğunun farkındadır.

Kyäni Bilimsel Danışma Kurulu-Patricia Morrone

Kyäni Bilimsel Danışma Kurulu – Dr. Andreas Boettcher

Patricia Morrone, cilt bakımı konusunda tıbbi tarafındaki tecrübeleri ile, 2003’ten beri estetik dünyasının ve toplumunun bir parçası olmuştur. Kendi estetik işinin sahibi olarak, görünümleri konusunda tekrar özgüven kazanmaları konusunda, farklı cilt tiplerine sahip olan, binlerce hastaya yardımcı oldu. Patricia, kariyeri süresince 15 farklı cilt bakım serisinden sertifikalar almıştır. Halihazırda, Kyäni Bilim Kurulu’na da bu tecrübeleriyle katkıda bulunmaktadır.

Etkileyici Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kyäni Bilimsel Danışma Kurulu – Dr. Andreas Boettcher ile Benzer Yazılar
Kyäni Sağlık Üçgenini Oluşturan Ürünler

Kyäni Sağlık Üçgenini Oluşturan Ürünler

Yeme alışkanlıklarımızı gözden geçirmek için harika bir zaman. İhtiyacınız olan besinleri alıyor musunuz? Öğünlerinizin kaçında taze sebze ve meyve tüketiyorsunuz? Kendinizi yorgun ve bitkin hissediyor musunuz? Belki de vücudunuzun tam performans göstermesi ...

Devamı
Kyäni Elçisi

Kyäni Elçisi

Tony Larzon stressiz, toplu turizm şeklinde olmadan, sosyal medya için muhteşem fotoğrafın peşine düşmeden, keşif ve seyahat etmeyi istedi. Bu sebeple, Rough Expeditions firmasını kurdu. Bu sayede, sıradan insanları seferlere çıkararak, çoğu ...

Devamı
Kyäni Gıda Takviyeleri

Kyäni Gıda Takviyeleri

İyi beslenmenin yanı sıra yeterli seviyede sıvı alımı da genel sağlığınızın korunması bakımından önemlidir. Ancak kendimizi ne kadar iyi hissettiğimizi belirleyen tek şey doğru beslenme ve sıvı tüketiminden ibaret değildir. Yeterli miktarda ...

Devamı
Sponsor