Kyäni Bilimsel Danışma Kurulu – Dr. Andreas Boettcher

Kyäni Bilimsel Danışma Kurulu – Dr. Andreas Boettcher

Kyäni, Bilimsel Danışma Kuruluna yeni katılan Dr. Andreas Boettcher ve eşi Patricia Morrone’yi duyurmaktan mutluluk duyar.

Dr. Andreas Boettcher, Richmond Üniversitesi’nden Sağlık/Egzersiz Bilimi bölümünden lisans seviyesine sahiptir ve daha sonra Western Chiroproactic Akademisi’nden doktorasını almıştır.

San Francisco’da, profesyonel futbol takımlarıyla çalışan bir doktor ile çalışmalarından sonra, Dr. Andreas, ailesi ile Arizona’ya taşındı ve orada Spor/Aile Sağlığı Merkezi üzerine başarılı işini kurdu.

Bu dönemde, Dr. Andreas’ın sağlığını tehdit eden bir bağışıklık sistemi hastalığı tanısı kondu. Konu üzerinde bir lider olarak, iyi bir vicdan içinde hareket etmek için sağlığının kontrolünü ele alma ihtiyacını kabullenen Dr. Andreas, sağlıklı yaşamını, uygun egzersiz, beslenme ve takviye yoluyla, bu süreçte 14 kg. kaybederek yeniden kazanmıştır.

Dr. Boettcher sağlıklı yaşam mesajını, yaşam tarzıyla ve başkalarına öğrettiği gibi paylaşır. Bir İronman Triathlete ve Erkekler Fiziksel Yarışmacısı olarak, gerçek sağlık için bir bitiş çizgisi bulunmadığını biliyor. Ayrıca, her zaman hayatın en değerli hediyesi olan sağlığımızı elde etme ve koruma yolunda üzerinden aşılması gereken bir engel bulunduğunu, bitirilmesi gereken bitiş çizgisinin olduğunun farkındadır.

Kyäni Bilimsel Danışma Kurulu-Patricia Morrone

Kyäni Bilimsel Danışma Kurulu – Dr. Andreas Boettcher

Patricia Morrone, cilt bakımı konusunda tıbbi tarafındaki tecrübeleri ile, 2003’ten beri estetik dünyasının ve toplumunun bir parçası olmuştur. Kendi estetik işinin sahibi olarak, görünümleri konusunda tekrar özgüven kazanmaları konusunda, farklı cilt tiplerine sahip olan, binlerce hastaya yardımcı oldu. Patricia, kariyeri süresince 15 farklı cilt bakım serisinden sertifikalar almıştır. Halihazırda, Kyäni Bilim Kurulu’na da bu tecrübeleriyle katkıda bulunmaktadır.

Etkileyici Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kyäni Bilimsel Danışma Kurulu – Dr. Andreas Boettcher ile Benzer Yazılar
Kyäni ve Kyäni Şikayetleri Gerçeği Yansıtıyor mu

Kyäni ve Kyäni Şikayetleri Gerçeği Yansıtıyor mu

Günümüzde insanlar yeterli beslenemedikleri için besin ve vitamin desteklerine ihtiyaç duymaktadır. İnsanların ihtiyaç duyduğu besin ve vitamin takviyesi için tercih edilen ürünlerden birisi de yaban mersinidir. Alaska kökenli bu vahşi yaban mersini ...

Devamı
Kyäni Dolandırıcılığı Gerçek mi?

Kyäni Dolandırıcılığı Gerçek mi?

Gıda takviyesi ürünleri ile dikkat çeken Kyäni, 65 ayrı ülkede faaliyetlerini sürdüren bir firmadır. Vitamin içerikli ürünler ile birlikte vücudun ihtiyacı olan diğer bazı mineralleri de karşılayabilecek ürünler sunan firma, network marketing ...

Devamı
Egzersiz Yapmak İçin Günün En İyi Zamanı Hangisidir

Egzersiz Yapmak İçin Günün En İyi Zamanı Hangisidir?

Bu ay, egzersiz ayıdır. İster yaza hazırlık, ister vücut geliştirme üzerine çalışın, en verimli egzersizin günün hangi saatinde olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Maalesef, en iyi saatler tam olarak belirlenememiştir; uzmanlar, günün farklı ...

Devamı
Sponsor