Kyäni Gıda Takviyeleri

Kyäni Gıda Takviyeleri

İyi beslenmenin yanı sıra yeterli seviyede sıvı alımı da genel sağlığınızın korunması bakımından önemlidir. Ancak kendimizi ne kadar iyi hissettiğimizi belirleyen tek şey doğru beslenme ve sıvı tüketiminden ibaret değildir. Yeterli miktarda egzersiz yapmak da oldukça önemlidir.

Dayanıklılık gerektiren sporlar ve ağırlık egzersizleri yapabilir, dans veya jimnastik gibi aktivitelere katılabilirsiniz. Yalnız, bu etkinlikleri aşırı miktarda yapmamanız da öenm taşır. Ayrıca, profesyonel sporcuların, ek besin ihtiyaçlarını karşılamak için beslenmelerine özel olarak dikkat etmeleri gerekmektedir.

Fiziksel egzersizin, kardiyovasküler sistemimiz üzerindeki pozitif etkilerinin yanı sıra yeni kemik dokularının gelişimi bakımından iskelet sistemimiz üzerinde de iyi etkileri bulunur. Yaş ilerledikçe, yaklaşık 35-40 yaşlarından itibaren kemik yoğunluğu azalmaya başlar. Doğru fiziksel egzersiz ile kemik yoğunluğundaki kayıp engellenebilir. Örneğin tempolu koşu, yürüyüş ve ağırlık egzersizleri fiziksel egzersizin uygun formlarıdır. Egzersizin tetiklenmiş uyaran (triggered stimulus) özelliğinin yeterince güçlü olması gerekir. Bu bakımdan bisiklet ve yüzme egzersizlerinin kemikler üzerindeki pozitif etkisi daha düşüktür.

Kyäni Gıda Takviyeleri

Kyäni Plus Sağlık Üçgeni (Kyäni Sunrise, Kyäni Sunset ve Kyäni Nitro Plus), yaptığınız egzersizin sonuçlarını en yüksek seviyeye taşıyan değerli besinler içerir, bu sebepten egzersiz yapmayı seven insanlar için oldukça uygun bir üründür.

Tüm bunlara ilaveten Kyäni ürünleri dayanıklılık gerektiren sporları yaparken de sizi destekler:

Profesyonel sporcular için güzel bir haberimiz var: Kyäni’nin tüm ürünleri Cologne List®’te (Doping maddeleri içermeyen ürünler listesi) yer alıyor. Bu sebeple doping riskinden kaçınmak isteyen tüm atletler, besin takviyesi ihtiyaçlarını Kyäni ürünleriyle giderebilirler.

Kyäni Gıda Takviyeleri ile Benzer Yazılar

Etkileyici Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kyäni Gıda Takviyeleri ile Benzer Yazılar
Kyäni Sağlık Üçgenini Oluşturan Ürünler

Kyäni Sağlık Üçgenini Oluşturan Ürünler

Yeme alışkanlıklarımızı gözden geçirmek için harika bir zaman. İhtiyacınız olan besinleri alıyor musunuz? Öğünlerinizin kaçında taze sebze ve meyve tüketiyorsunuz? Kendinizi yorgun ve bitkin hissediyor musunuz? Belki de vücudunuzun tam performans göstermesi ...

Devamı
Kyäni Elçisi

Kyäni Elçisi

Tony Larzon stressiz, toplu turizm şeklinde olmadan, sosyal medya için muhteşem fotoğrafın peşine düşmeden, keşif ve seyahat etmeyi istedi. Bu sebeple, Rough Expeditions firmasını kurdu. Bu sayede, sıradan insanları seferlere çıkararak, çoğu ...

Devamı
Kyäni Gıda Takviyeleri

Kyäni Gıda Takviyeleri

İyi beslenmenin yanı sıra yeterli seviyede sıvı alımı da genel sağlığınızın korunması bakımından önemlidir. Ancak kendimizi ne kadar iyi hissettiğimizi belirleyen tek şey doğru beslenme ve sıvı tüketiminden ibaret değildir. Yeterli miktarda ...

Devamı
Sponsor