Kyäni Gıda Takviyeleri

Kyäni Gıda Takviyeleri

İyi beslenmenin yanı sıra yeterli seviyede sıvı alımı da genel sağlığınızın korunması bakımından önemlidir. Ancak kendimizi ne kadar iyi hissettiğimizi belirleyen tek şey doğru beslenme ve sıvı tüketiminden ibaret değildir. Yeterli miktarda egzersiz yapmak da oldukça önemlidir.

Dayanıklılık gerektiren sporlar ve ağırlık egzersizleri yapabilir, dans veya jimnastik gibi aktivitelere katılabilirsiniz. Yalnız, bu etkinlikleri aşırı miktarda yapmamanız da öenm taşır. Ayrıca, profesyonel sporcuların, ek besin ihtiyaçlarını karşılamak için beslenmelerine özel olarak dikkat etmeleri gerekmektedir.

Fiziksel egzersizin, kardiyovasküler sistemimiz üzerindeki pozitif etkilerinin yanı sıra yeni kemik dokularının gelişimi bakımından iskelet sistemimiz üzerinde de iyi etkileri bulunur. Yaş ilerledikçe, yaklaşık 35-40 yaşlarından itibaren kemik yoğunluğu azalmaya başlar. Doğru fiziksel egzersiz ile kemik yoğunluğundaki kayıp engellenebilir. Örneğin tempolu koşu, yürüyüş ve ağırlık egzersizleri fiziksel egzersizin uygun formlarıdır. Egzersizin tetiklenmiş uyaran (triggered stimulus) özelliğinin yeterince güçlü olması gerekir. Bu bakımdan bisiklet ve yüzme egzersizlerinin kemikler üzerindeki pozitif etkisi daha düşüktür.

Kyäni Gıda Takviyeleri

Kyäni Plus Sağlık Üçgeni (Kyäni Sunrise, Kyäni Sunset ve Kyäni Nitro Plus), yaptığınız egzersizin sonuçlarını en yüksek seviyeye taşıyan değerli besinler içerir, bu sebepten egzersiz yapmayı seven insanlar için oldukça uygun bir üründür.

Tüm bunlara ilaveten Kyäni ürünleri dayanıklılık gerektiren sporları yaparken de sizi destekler:

Profesyonel sporcular için güzel bir haberimiz var: Kyäni’nin tüm ürünleri Cologne List®’te (Doping maddeleri içermeyen ürünler listesi) yer alıyor. Bu sebeple doping riskinden kaçınmak isteyen tüm atletler, besin takviyesi ihtiyaçlarını Kyäni ürünleriyle giderebilirler.

Kyäni Gıda Takviyeleri ile Benzer Yazılar

Etkileyici Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kyäni Gıda Takviyeleri ile Benzer Yazılar
kyani-nedir

Kyani Ürünleri Nelerdir ?

Hayat Güzeldir  doğanın karmaşık yapısı yaşayan milyonlarca canlıyı hassas bir dengede tutar. Bizler karmaşık Hayat sisteminin bir parçasıyız Büyüyen ekosistem içerisindeki besin zinciri vücudumuz yağlar Karbonhidratlar vitaminler ve mineraller gibi zinde kalmamızı ...

Devamı
kyani-nitro-fx

Kyani Nitro FX

“Gücünüze güç katın! Kyani Nitro FX, vücudun doğal Nitrik Oksit (NO) üretimini artıran noni konsantrenin özel bir karışımıdır. “Yaşam Molekülü” olarak da bilinen Nitrik Oksit, vücudun her hücresini onarır. Kyani Nitro FX ...

Devamı
Çok Katlı Pazarlama

Çok Katlı Pazarlama Nedir?

Kısaltması çoğunlukla MLM olan Çok Katlı Pazarlama, hem ürün satışını veya hizmetini hem de diğer satıcıların işe alınmasını sağlayan, satış iş gücüne dayalı, ürün satışına odaklanan bir ticarettir. Kyäni ve bu gibi ...

Devamı
Sponsor