Sofia Johansson ile Tanışın!

Sofia Johansson ile Tanışın!

Sofia Johansson, genç yaşına rağmen, uzun bir kariyeri olan İsveçli bir yüzücü: Junior olarak, İsveç Milli Takımı ile, 50 metrelik kurbağalamada 3’üncü olarak bitirdi; artı 50 ve 100 metre dahil olmak üzere çeşitli etkinliklerde rekorlar kırdı! Profesyonel kariyerine devam etmek için ABD’ye taşındı ve 2013’te Atlantic Coast Konferans Şampiyonaları (ACC) sırasında 1: 00.85 gibi rekor bir sürede, 100 yards (91 mt) kurbağalamada 1. oldu.

Sofia’nın görüşüne göre “çok yönlülük en iyi tutumdur: eğer tüm bedeninizi ve zihninizi kullanırsanız, o zaman en iyi olursunuz.”

Miami Üniversitesi’nde birinci sınıf öğrencisi olarak Kriminoloji dalında eğitimini sürdürürken, yüzme, binicilik, juijutsu ve jimnastik, tırmanış, koşma ve ağırlık kaldırma sporları yaparak daha iyi bir hareketlilik elde etmek için uğraşıyordu.

Sofia, omuz sakatlığı yüzünden profesyonel rekabetten kopmak zorunda kaldı, ancak geri dönüşü için çok çalışıyordu: iyi bir diyet ve doğru rehabilitasyon sayesinde, tekrar suya atlamayı başardı. Bir sonraki hedefi İsveç’te Ulusal Yüzme Şampiyonasına katılmaktı!

Ona Kyäni’yi Nasıl Yaşadığını Sorduk?

“Kyäni ürünlerini oldukça uzun bir süredir kullanıyorum. Tüm Kyäni ürünlerindeki doğal bileşenlere gerçekten değer veriyorum. Ne yediğimi kontrol etmem gerekiyor.

Bana göre görev ve zevklerde iyi bir denge bulmak önemlidir: spor salonuna gitmeyi sevmeyebilirsiniz. O zaman, kürek çekmeye, yürüyüş yapmaya, tırmanmaya, yoga yapmaya ya da sadece parkta yürümeyi deneyin. Size en uygun olanı seçin ve haftada bir veya iki kez gidin. Diyetinizle aynı şekilde: kendinizi her zaman çikolata veya pizza ile kendinizi şımartın, ancak sebzelerinizi de yediğinizden emin olun.

Benim için Kyäni’yi yaşamak hayattan zevk almak, vücuduma ihtiyacı olan şeyi vermektir: herkes için iyi ve zorlayıcı şeyler vardır, sadece, bunların Sizin için ne olduğunu öğrenin! ”

Etkileyici Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sofia Johansson ile Tanışın! ile Benzer Yazılar
Kendinize Gece & Gündüz İyi Bakın

Kendinize Gece & Gündüz İyi Bakın

En iyi şekilde görünmek ve hissetmek istiyorsanız, kendinize içten ve dıştan dikkat etmelisiniz. Size, Gündüz & Gece Promosyonu ile benzersiz bir fırsat sunuyoruz. Bu muhteşem ürün grubu, Size, Sağlık Üçgeni ve Fleuresse ...

Devamı
Sofia Johansson ile Tanışın

Sofia Johansson ile Tanışın!

Sofia Johansson, genç yaşına rağmen, uzun bir kariyeri olan İsveçli bir yüzücü: Junior olarak, İsveç Milli Takımı ile, 50 metrelik kurbağalamada 3'üncü olarak bitirdi; artı 50 ve 100 metre dahil olmak üzere ...

Devamı
2018 Kyäni Yönetici Gezisi

2018 Kyäni Yönetici Gezisi

Geçtiğimiz hafta yeni Diamond kariyer seviyesine ulaşan bazı İş Ortaklarımız, en eşsiz ve eğlenceli gezilerden biri olan ve Kyäni'nin sahne arkasını görme fırsatı sunan Yönetici Gezisi için Idaho Falls’u ziyaret etti. Kyäni ...

Devamı
Sponsor